Par draudzīgāko auto nomu tieši jums!

Mūs izvēlas klienti no visas Kurzemes.

Jautāsiet kapēc?Atbilde ir vienkārša-mūsu mērķis nav iedzīvoties uz klientu iemaksātajām drošības naudām,mēs tās neprasām.

Mēs esam par godīgu attieksmi,abpusēju cieņu gan no klienta,gan pakalpojumu sniedzēja puses.

Tieši tapēc uz Skrundu pēc automašīnas dodas klienti no visas Kurzemes.

Jā,mēs nepiedāvājam jaunus auto,bet galu galā,auto nav vajadzīgs lai lielītos,bet lai izpildītu noteiktu funkciju :)

Skrunda ir maza pilsēta,bet es teiktu,ka lieliska ar savu atrašanās vietu(protams ne tikai),lai gan viedokļi ir dažādi.

Cilvēki cik ir tik ir,pieprasījums pēc visa ko spējam iedomāties arī nav ne tuvu liels.(Vienmēr taču gribas lai tavs produkts vai pakalpojums ir pieprasīts)

Auto noma - pakalpojums,kuru lielais vairums vietējo(principā jebkurā pilsētā) uzskata par iespēju paņemt auto un "pagāzēt" ,nepieminot visu pārējo,ko spējam iedomāties.

Maza daļa ir cilvēku,kuri saprot,ka tas ir labs pakalpojums un ar prieku to izmanto :)

Nākamā kategorija ir cilvēki,kuri domā ka auto noma ir  "Nauda uz haļavu" - tās ir muļķības, tie nav jauni auto,jo pirmkārt jaunus auto es nevaru nopirkt un otrkārt ,tad šis pakalpojums vairs nebūs pa kabatai lielai daļai esošo klientu.

Šie auto prasa uzmanību,apkopes kā jebkurš auto,un ticiet man,ja šo automašīnu apkopes un vismaz 80% remontus ,kuri nepieciešami,tu nespēj darīt pats-tad ar auto nomu var nenodarboties,jo labākaja gadījumā "izbrauksi pa nullēm".

Tomēr forši būtu mazāk skatīties cita makā un vairāk darīt pašiem vai ne?

Šis nav "Lielais bizness".

Ir patīkami,ka uz Skrundu nomāt auto brauc cilvēki no Liepājas,Kuldīgas,Saldus un tam noteikti ir iemesli, kurus mēs visi ,ja nezinām,tad vismaz nojaušam 😉

Pavadīsim šo laiku atbildīgi,lai pēc tam,kad tas viss beigsies,varam doties atpūsties,izklaidēties un visu pārējo ko esam izprātojuši,un iespējams tu nolemsi doties ceļā ar kādu no četriem Auto noma Skrundā  piedāvātajiem auto 😉

0
 .